14.04.2023 11:23

До уваги жителів громади!

64390d81486ad__plastyk.jpg

Наближаються поминальні дні під час яких, заведено відвідувати кладовища, провідувати могили померлих рідних, і для цього зазвичай беруть квіти. І за часту це квіти штучні.

Чимало територіальних громад України вже ухвалили рішення про заборону пластикових прикрас на цвинтарях. У Європі давно відмовились від штучних квітів. Адже - це, в першу чергу, неекологічно.

Штучні квіти та пластикові вінки, які втратили вигляд, викидаються на території кладовищ, через це з’являються стихійні звалища. І пластик століттями розкладається в ґрунті та отруює його. Середній час розкладання пластикового виробу від 400 до 700 років.

Рекомендуємо жителям громади відмовитися від штучних прикрас на могилах рідних. Краще висаджувати живі квіти чи кущі. Це значно краще ніж пластик. Душам спочилих найважливіше наша МОЛИТВА та ПАМ’ЯТЬ, а не «відмітка» у вигляді пластику.