12.04.2023 15:36

Великодній кошик військовим ЗСУ

6436a5b62b97e__зображення_viber_2023-04-12_13-58-15-326.jpg

Напередодні Великодніх свят, другий рік поспіль, Кобеляцька міська рада проводить акцію «Великодній кошик для військових», яка спрямована на те, щоб забезпечити наших хлопців, які знаходяться на території бойових дій, великодніми подарунками.

Місцева влада замовила 500 пасок та 1000 яєць. Також забезпечили борошном місцевих волонтерів-кондитерів з сіл Шенгури, Коваленківка, Озера, які постійно печуть смаколики для наших хлопців.

Долучилися до акції і волотерські організації міської гімназії № 3, Команди небайдужих, працівники й вихованці будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна. Волонтерський рух кобеляччини: пік, варив, жарив добреники для наших захисників, аби вони відчули частинку домашнього затишку.

Вже сьогодні, п’ятсот пасок, сало, домашня колбаса та інші продукти харчування, які приготували наші дбайливі господині, повезли нашим хлопцям, які захищають сходні рубежі держави волонтери ГО «Кобеляки допоможуть»

Тож хай цей Великодній подарунок зігріє не лише наших військових-земляків, а й буде приємним подарунком усім захисникам.

Ми молимося за вас! Ми вами гордимося!