07.04.2023 11:29

Із засідання виконкому

642fd47c66dc9__3.jpg

Днями виконуючий повноваження міського голови-секретар ради Василь Фещенко провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Цього дня члени виконкому заслухали та підтримали звіти про виконання фінансових планів КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» за ІV квартал 2022 року та за 2022 рік.

Надали дозвіл на розміщення об’єктів сезонної торгівлі на територіях пляжів «Рибалки» та «Золотий», які розміщені у межах міста Кобеляки.

У ході роботи засідання також були внесені зміни до складу робочої групи та Положення з розробки Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року.

Під час розгляду звернення ККП «Водоканал плюс» щодо припинення самовільного вивезення твердих побутових відходів жителями міста Кобеляки члени виконавчого комітету погодили встановлення шлагбаума на з’їзді дороги Н- 31, у напрямку розміщення майданчика для твердих побутових відходів, та зобов’язали ККП «Водоканал плюс» облаштувати прилеглу територію і встановити попереджувальні знаки щодо заборони з’їзду.

Питання вивезення твердих побутових відходів на постійному контролі Кобеляцької міської ради.

642fd472cd772.jpg 642fd472e9853.jpg 642fd473ad208.jpg