07.04.2023 09:56

Відбулись змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю

642fbe8b23a72__завантаження.jpg

У останній березневий день, на базі легкоатлетичного манежу СК «Політехнік» в місті Кременчук, відбувся відкритий чемпіонат Кременчука з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю та відкриті змагання І-го етапу Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю з УОРА, вадами слуху, зору та ВРФР.

У змаганнях взяло участь 40 спортсменів з Кременчука, Полтави, Горішніх Плавнів та Кобеляцької громади.

Дорослі змагалися у бігу на дистанціях 50, 200 метрів та стрибків у довжину, а діти – у бігу на дистанціях 50, 200 метрів та стрибків у довжину з місця.

Наші спортсмени Дмитро Рибка та Анатолій Андрейко посіли призові місця в змаганнях.

У командному заліку перше місце за полтавчанами, на другому місці «Оріяни», на третьому «Авангард», наші земляки на четвертому місці і на п’ятому – спортсмени з Горішніх Плавнів.