07.04.2023 09:20

Результати обласних змагань з волейболу

642fb65404dfc__b887b28b9adb1b86.jpg

У суботу, 1 квітня 2023 року, в спортивних залах Кобеляцької ДЮСШ «Іскра» та ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара» проходили зональні змагання чемпіонату Територіальної організації ГО ВФСТ Колос у Полтавській області з волейболу серед юнаків 2006-2007 років народження і молодших.

Ігри відзначалися непоступливістю і боротьбою за кожен м'яч. Всі команди прагнули продемонструвати свої найкращі якості. Та в спорті завжди перемагає сильніший.

Тож до фінальної частини змагань потрапили команди Щербанівської громади, котрі здобули перемогу в своїй групі над однолітками Мачухівської та Білицької громад.

З другої групи з першого місця до фінальної частини потрапили юні волейболісти з Новосанжарської громади. Вони святкували перемогу в обох зустрічах над юнаками з Кобеляцької та Градизької громад.

3-4 місця поділили команди Кобеляцької і Білицької громад.

5-6 місця посіли Градизької і Мачухівської громад.