04.04.2023 09:20

Стратегія розвитку. Засідання робочої групи

642bc1bc54506__6.jpg

Минулого тижня відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року.

На початку заходу роботи незалежна консультантка, яка була залучена до робочої групи Ірина Ковра коротко нагадала присутнім про схему стратегічного планування, основними аспектами та послідовністю розробки стратегічного документу. Подякувала всім, хто долучився до процесу опитування громадян, який проходив у громаді.

У ході роботи присутні мали змогу ознайомитися з проектом соціально-економічного профілю громади, який презентувала головний спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій апарату виконавчого комітету міської ради Марина Пелюхня.

Заступник міського голови Сергій Омельченко детально ознайомив присутніх з результатами опитування мешканців громади. Окрім того, Сергій Васильович наголосив, що розроблення та затвердження стратегії розвитку громади дасть можливість вирішити нагальні питання, залучити донорські кошти для реалізації нових соціально значущих проєктів.

Члени робочої групи напрацювали перші версії місії громади, її проблеми та бачення їх вирішення, визначили завдання та наступні кроки процесу стратегічного планування.

Під час роботи також було зроблено акценти на організації та проведенні додаткової зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу, анкетуванні серед внутрішньо – переміщених осіб та формуванні тематичних підгруп для обговорення слабких та сильних сторін громади, а також можливостей та загроз (SWOT – аналіз).

З результатами анкетування можна ознайомитися в розділі «Стратегія розвитку» за посиланням.

642bc1b68e199.jpg 642bc1b69e86e.jpg 642bc1b6bff26.jpg 642bc1b6f3668.jpg 642bc1b709f9e.jpg 642bc1b7338d3.jpg