03.04.2023 16:25

Кубок Чемпіонату дитячо-юнацької футзальної ліги «Асоціації футболу Полтавщини» за кобеляцькими спортсменами

642ad57ecb182__20230403_082801.jpg

30-31 березня 2023року в м. Гребінка відбулися фінальні змагання ігор Чемпіонату дитячо-юнацької футзальної ліги «Асоціації футболу Полтавщини» серед юнаків 2007 року народження. В яких взяла участь команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Віктор Білорибець).

У першій грі футзалісти зустрілися з командою господарів з м. Гребінка, в якій отримали перемогу 3:1.

Друга гра з командою ДЮСШ «Опішня» закінчилась рахунком 4:2 на користь наших гравців.

У третій грі з командою ДЮСШ «Лохвиця» наші спортсмени знову отримали перемогу з рахунком 4:0.

Фінальна зустріч з командою ДЮСШ «Молодь» (м. Полтава) закінчилась з перемогою – 4:0.

Таким чином команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ стала переможцем Чемпіонату дитячо-юнацької футзальної ліги «Асоціації футболу Полтавщини» серед юнаків 2007 років народження.

Склад команди: Михальчук Данило, Луценко Матвій(капітан команди), Киценко Іван, Лось Данило, Темченко Артем, Шевченко Артем, Война Олег, Худенко Дмитро, Калініченко Іван, Білоусько Захар, Губін Геннадій, Мостовий Ігор, Біліченко Олександр. Кращим воротарем змагань визнано Данила Михальчука.

Команди-призери були нагороджені кубками та медалями ГС «Асоціації футболу Полтавщини»