31.03.2023 11:47

Анонс спортивних заходів у громаді

64269e9e540e9__2.JPG

Мініфутбол

1 квітня 2023 року відбудуться зональні змагання кубку з міні-футболу серед команд колективів фізкультури.

У місті Кобеляки в парку Богдана Хмельницького змагатимуться команди: «Прапор» с.Підгора, «Шенгури» с.Шенгури, «Урожай» с.Мідянівка, «Лебедине» с.Лебедине.

На майданчику села Павлівка зустрінуться команди «Колос» с.Павлівка, «Водник» с.Вільховатка, «Іванівка» с.Іванівка, «Оріль»  с.Канави.

На майданчику села Світлогірське позмагаються команди «Світлогірське» с.Світлогірське, «Дашківка» с.Дашківка, «Озера» с.Озера, «Придніпрянське» с.Придніпрянське.

По дві кращі команди зональних змагань отримають право виявити кращу команду громади у фінальних змаганнях, які пройдуть 2 квітня в місті Кобеляки на майданчику зі штучним покриттям парку Богдана Хмельницького. Початок змагань о 10:00.

Волейбол

1 квітня 2023 року в м. Кобеляки на базі Кобеляцької ДЮСШ «Іскра» та ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара» відбудуться зональні змагання чемпіонату Територіальної організації ГО ФСТ «Колос» у Полтавській області з волейболу серед юнаків 2007 року народження.

У змаганнях приймуть участь юнацькі команди Кобеляцької, Білицької, Щербанівської, Новосанжарської, Мачухівської та Градизької громад. Початок змагань о 10:00.

Настільний теніс

1 квітня 2023 року на базі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» відбудеться обласний дитячий турнір з настільного тенісу «Весна-2023» серед юнаків та дівчат 2008-2010 та 2011 років народження і молодші. Початок турніру о 9:30.