30.03.2023 13:10

Із 1 квітня у Полтавській області буде заборонено вилов риби на період нересту

64256141253bd__unnamed-9.780x480.jpg

З 1 квітня в Україні розпочинається весняно-літній період нересту риби, тому встановлять заборону на її вилов.  Тому для створення сприятливих умов проходження нересту водних біоресурсів щороку встановлюється весняно-літня заборона вилову риби.

Терміни заборони для любительського і спортивного рибальства:

— на Кременчуцькому водосховищі — з 1 квітня по 9 червня 2023 року;

— на Кам’янському водосховищі — з 1 квітня по 9 червня 2023 року;

— в корінних водах річок — з 1 квітня по 20 травня 2023 року;

— в придаткових водах — з 1 квітня по 30 червня 2023 року.

При встановленні термінів заборони Полтавським рибоохоронним патрулем враховані рекомендації Інституту рибного господарства НААН України.

Заборонено в період нересту здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах, в тому числі з берега.

Дозволено під час нересту:

— вилов ОДНІЙ особі за добу 3 кг + 1 шт*. (*особина будь-якої маси у мінімально дозволених для добування розмірах видів водних біоресурсів) риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках, на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.