27.03.2023 09:51
Міста Героїв: Київщина
![64213d0ed7aee__1080x1080_4.jpg 64213d0ed7aee__1080x1080_4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/84624/64213d0ed7aee__1080x1080_4.jpg)
Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун. Населені пункти Київщини, які першими зустріли велику війну. Там були запеклі бої, та попри все українські міста, селища і села не скорилися.
Вигравши битву за Київ, українці виграли битву за Україну стратегічно – як за незалежну суверенну державу.
Коли була захищена столиця, було захищене і державне життя України. Звільнивши північ, всі побачили, що окупанта можна вигнати. Продовжили цей рух зі звільнення на півдні України – вибивши окупантів зі Зміїного й населених пунктів Херсонщини, а також на сході України – звільнивши території Харківщини, українці впевнені, що можуть звільнити всю свою землю.
Але початок цієї впевненості – саме у битвах за Мощун, Гостомель, Ірпінь, Бучу, Охтирку, Чернігів та інші міста і села наших північних областей. Саме у тому першому досвіді наших людей, які побачили, що російська армія біжить з української землі.
Міста Героїв – це міста конкретних людей, які проявили сміливість, не залишили ближніх і вірили в Україну, а тому перемагали і перемагають. #МістаГероїв
![64213d08ac5e1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/84625/64213d08ac5e1.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
29/07/2024
Про ускладнення погодних умов
29/07/2024
Інформаційне повідомлення
Усі новини