21.03.2023 13:00

Наші юні тенісистки у трійці кращих

64198e749aa6a__Теніс1.jpg

18 березня 2023 року в місті Полтаві відбувся чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед чоловіків та жінок, в якому прийняло участь близько 55 спортсменів (37 чоловіків та 18 жінок) з Полтави, Кременчука, Миргорода, Лубен, Решетилівки, Козельщини, Хоролу та Кобеляк.

Команду Кобеляцької міської територіальної громади представляли юні вихованки вчителя фізкультури ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» Бориса Андронова – Анна Смірнова, Жанна Коваленко та Анна Біла.

За підсумками змагань наші юні тенісистки посіли третє командне місце серед жіночих команд. Анна Смірнова в парі з Юлією Баран з Решетилівки вибороли 2 місце в парному розряді. В особистому заліку Анна Смірнова потрапила до шістки кращих любителів малої ракетки Полтавщини.

Юні тенісистки змогли взяти участь у змаганнях, завдяки підтримці Відділу культур туризму молоді та спорту Кобеляцької міської ради.

Вітаємо наших переможців та їх тренера з перемогою. Так тримати!

64198e6c2341d.jpg 64198e6c443a5.jpg