19.03.2023 19:49

Вітаємо з Днем працівників ЖКГ!

64174b9a111e7__rrthhgfh.jpg

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.

В часи війни працівники комунальних служб роблять справжній подвиг. Вони продовжують забезпечувати людей життєво необхідними послугами, незважаючи на всі складнощі та небезпеку, а іноді і ризикуючи життям.

Вітаємо всіх комунальників з прийдешнім святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Щиро дякуємо за вашу надважливу працю! Бажаємо скорішої перемоги, миру, щастя та злагоди!