16.03.2023 20:59

Робота у комісіях

64136745c369e__IMG_5775.jpg

16 березня під головуванням Василя Кіптілого відбулося засідання постійної комісії мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

Під час засідання члени профільної постійної комісії підтримали питання «Про інформацію керівника Решетилівської окружної прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Решетилівської окружної прокуратури упродовж 2022 року».

Розглянули та схвалили питання: «Про затвердження Положення про відділ земельних відносин та екології апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради» та «Про внесення змін до складу постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін».

Насамкінець депутати погодили питання «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік».

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рекомендації.