Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

16.03.2023 17:23

Робота у профільних комісіях

Вчора, 15 березня, під головуванням Василя Рафальського відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

На засіданні були присутні депутати міської ради: Ольга Татарко, Павло Голтвянський, Роман Киценко, Анатолій Кривуля, Ніна Ясинська, Микола Попик та Василь Кіптілий.

У засіданні взяли участь заступник міського голови Сергій Омельченко та працівники апарату виконавчого комітету міської ради.

У ході роботи засіданні члени профільної комісії розглянули проєкти рішень, які стосувалися передачі та надання в оренду земельних ділянок; затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі; затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок в оренду фізичним та юридичним особам та ряд інших питань.

Загалом депутати опрацювали понад двадцять питань. Відповідно до рекомендацій, одне питання знято з розгляду, до деяких проєктів рішень внесено змінами.