16.03.2023 16:31

Зустріч сільгоспвиробників з податківцями

641328a2e3c96__IMG_5761.JPG

Сьогодні, 16 березня, за сприяння Кобеляцької міської ради відбулася зустріч представників Головного управління ДПС у Полтавській області з сільськогосподарськими виробниками.

Розпочав зустріч заступник міського голови Сергій Омельченко, який повідомив, що саме від своєчасної та повної сплати податків залежить наповнюваність місцевого бюджету. Повідомив, що на території громади багато землекористувачів не сплачують земельний податок. Саме тому, Кобеляцька міська рада буде оприлюднювати списки боржників податків, які відповідно до Податкового Кодексу щомісячно висвітлює податковий орган. Тож, щоб зменшити заборгованість, Сергій Васильович закликав всіх землекористувачів добросовісно та своєчасно сплачувати податок за користування сільськогосподарськими землями.

На зустрічі також були обговорені питання реєстрації та призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування; ліцензування; зберігання та використання пального; мінімальне податкове зобов’язання.

Окрім цього, з’ясували та роз'яснили питання, що стосувалися декларування доходів громадян за 2022 рік та розглянули ряд інших питань.

Доповідачами на зустрічі виступили фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області:

Якименко Андрій Сергійович – начальник Головного управління ДПС у Полтавській області;

Овчаренко Людмила Вікторівна – начальниця управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Полтавській області.

Усі охочі мали змогу поставити питання фахівцям.

6413289ac790a.jpg 6413289ad31cb.jpg 6413289b43e26.jpg 6413289b57f3c.jpg