16.03.2023 15:24

Гуманітарна допомога для вразливих категорій ВПО

6413187ae2edf__IMG_5924.JPG

Кобеляцька міська рада розпочала видавати гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у старостинських округах, отриману від відділу забезпечення гуманітарною допомогою Полтавського обласного центру соціальних служб. Допомога складається з ліжка з матрацом, комплекту постійної білизни, ковдри та подушки.

Через обмежену кількість гуманітарки, Кобеляцькою міською радою було прийняте рішення видавати її найбільш вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб. Такими є багатодітні родини та малозабезпечені особи.

Згодом видача гуманітарної допомоги здійснюватиметься і в адміністративному центрі м. Кобеляки.

Просимо поставитися до даної ситуації з розумінням. Відповідно до акту-приймання було отримано лише 100 комплектів вказаної допомоги.

Слідкуйте за новинами на сайті чи соцмережах Кобеляцької громади, аби дізнаватися про них вчасно.

641318740258d.jpg 641318740d4fc.jpg