14.03.2023 12:07

Шановні військовослужбовці, воїни-добровольці!

6410480ecebe4__dobrovoltsi-14032023.jpg

Сьогодні, 14 березня, Україна відзначає День українського добровольця. У цей день у далекому 2014 році був сформований перший добровольчий батальйон, який 9 років назад став на захист своєї держави проти московської навали.

Сьогодні добровольці знову на передовій повномасштабної війни. Стоять на смерть заради перемоги над рашистським агресором.

Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої, лицарі духу, добра та відданості. Ви – приклад для наслідування усіх українців.

Від імені Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету щиро дякую кожному українському добровольцю, які сьогодні перебувають на своїх бойових позиціях. Спасибі вам за кожен світанок, який ми зустрічаємо! Дякуємо вам за мужність і віримо в перемогу України!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

В. п. Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                                  Василь ФЕЩЕНКО