08.03.2023 12:58

Проєкт «Cash for work Ukraine» добіг кінця

64086a67cd790__Слайд1.JPG

Нещодавно добіг кінця ще один реалізований спільний проєкт між Кобеляцькою міською радою, Всеукраїнською організацією «Українські рубежі» та Польським центром міжнародної допомоги (РСРМ) «Cash for work Ukraine».

Головною метою якого була підтримка внутрішньо переміщених осіб, яких війна змусила покинути свої домівки, роботу та шукати прихистку там, де не йдуть бойові дії.

Починаючи з 01 грудня 2022 року по 07 березня 2023 року сорок шість внутрішньо переміщених осіб працювали на громадських роботах у м. Кобеляки та Вільховатському, Канавському, Красненському, Підгорянському, Придніпрянському, Озерянському, Світлогірському та Шенгурівському старостинських округах Кобеляцької громади.

Саме ці люди кожного дня працювали на роботах з благоустрою населених пунктів: прибирали стихійні сміттєзвалища, біля пусток, на кладовищах, вирубували молоду поросль вздовж доріг. Підмітали центральні вулиці, наводили лад у закладах комунальної власності громади. Займалися заготівлею дров для опалення цих же закладів громади.

Завдяки робітникам проєкту було завантажено та розвантажено безліч гуманітарної допомоги, яку отримувала міська рада. Реалізація проєкту випала на зимову пору року, тому за часту наші помічники працювали у холодну пору року, під дощ чи мокрий сніг, у темну пору дня, коли діяло тривале відключення світла.

В останній робочий день, 7 березня, заступник міського голови Сергій Омельченко подякував внутрішньо переміщеним особам, які три місяці поспіль, наводили лад на території міста Кобеляки.

Кобеляцька міська рада висловлює слова вдячності усім учасникам проєкту, які працювали у місті Кобеляки та селах Придніпрянське і Світлогірське, Василівка, і Іванівка, Лучки і Озера, Дашківка і Вільховатка, Кунівка та Шенгури чи Лебедине.

Завдяки вам наша громада стала чистішою.

64086a4db4ffb.jpg 64086a4f60b8f.jpg 64086a4f855fe.jpg 64086a4fb4039.jpg 64086a4fb867d.jpg 64086a4feec10.jpg 64086a4ff331a.jpg