08.03.2023 08:52

Новини із Озерянського старостату

6408320ccec21__зображення_viber_2023-03-06_18-42-35-475.jpg

5 березня, в Озерському Будинку культури відбувся захід  "Жінка - мати, берегиня роду", присвячений прекрасній половині людства.

З вітальним словом до жінок звернулась староста Озерського старостинського округу Наталія Синяговська. У рамках свята присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляка - Солодова Ігоря Вікторовича та всіх військовослужбовців, полеглих у боях за нашу рідну Україну.

Концертну програму глядачам представили аматори Шенгурівського БК (директор Марина Яремчук - Новікова, художній керівник Наталія Касяненко ) та Озерського БК (директор Неля Сорока, керівник дитячого танцювального ансамблю Наталія Абросімова) .

Концертне дійство не залишило нікого байдужим. Пісні про рідну Україну, про матерів, про наших хлопців - захисників, про кохання та вірність.

Родзинкою свята були виступи наших маленьких танцюристок, які з великим задоволенням дарували свої таланти глядачам.

Озеряни вдячні артистам за той позитив, який вони подарували присутнім у залі у цей нелегкий для всіх нас час.