28.02.2023 13:05

Результати 1/4 кубку з мініфутболу

63fde0a7c729d__МініЧемпіонат.JPG

Цими вихідними в м. Кобеляки на мініфутбольному майданчику зі штучним покриттям відбулися ігри 1/4 відкритого кубку Кобеляцької міської ради з мініфутболу, де зустрічалися такі команди: «Дашківка» - «Свобода»; «Урожай» - «Оріль»; «КЛФ» - «Спарта»; «Іванівка» - «Козельщина».

Першими змагалися за вихід до півфіналу дашківські футболісти та команда з Царичанки. Якщо «Дашківка» не мала проблем із «свободівцями» та перемогла з рахунком 5:2, то наступна грі між «Урожаєм» та «Оріллю» видалась досить цікавою та напруженою, як результат 5:4 на користь «Урожаю».

Гравці «КЛФ» впевнено крокують далі перемігши лутовинівську «Спарту» 4:1. У заключному матчі ігрового дня «Козельщина» дотисла дещо ослаблену «Іванівку» здобувши переможну звитягу 6:2.

Тож за підсумками проведених ігор, до півфіналу ввійшли: «Дашківка»; «Урожай»; «КЛФ»; «Козельщина».