23.02.2023 10:19 174
До уваги жителів громади!
Враховуючи безпекову ситуацію в Україні та з метою максимального убезпечення працівників Кобеляцької міської ради 23 та 24 лютого 2023 року встановлено дистанційний графік роботи для працівників апарату виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів.
З відповідним розпорядження міського голови можна ознайомитися за посиланням.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини