21.02.2023 15:44

Із засідання виконавчого комітету

63f4cb1e10f46__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

Сьогодні, 21 лютого, в.п. Кобеляцького міського голови-секретар ради Василь Фещенко провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. У роботі якого взяли участь 11 членів виконавчого комітету з 14, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міста.

Під час засідання було розглянуто низку питань, які належать до повноважень опікунської ради. Ухвалено рішення, що стосуються захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери громади.

Також розглянуто заяви громадян про надання дозволів на кронування зелених насаджень. По розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

У ході роботи засідання також було обговорено питання про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території громади та дотриманням комендантської години розважальними закладами міста.