21.02.2023 12:39

Результати 1/8 кубку з мініфутболу

63f49fea68f6c__МініЧемпіонат.JPG

18-19 лютого 2023 року в м. Кобеляки на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям в парку Богдана Хмельницького відбулися ігри 1/8 фіналу відкритого кубку Кобеляцької міської ради з міні-футболу, де зустрічалися такі команди: «Дашківка» не мала проблем із «Водником» та перемогла з рахунком 6:0, «Урожай» переміг «АФК» 5:2, неочікувано «КЛФ» впевнено переміг переможців першості «Озера» з рахунком 6:1, а в інших матчах точилася більш запекла боротьба за вихід до наступного туру.

У матчі між командами «Прапор» та «Свобода», де прапоряни були фаворитами, було зафіксовано перемогу з рахунком 5:2 на користь «Свободи», і ще один фаворит вибув із змагань.

Між командами «Шенгури» та «Іванівка» іванчани забивали, а команда з Шенгурів наздоганяла, в підсумку було зафіксовано перемогу «Іванівки» з рахунком 4:3.

У матчах між командами «Оріль» - «Колос» та «Козельщина» - «Лідер» було зафіксовано нічийні результати 3:3, і тільки в післяматчевих пенальті було визначено переможців - це «Оріль» та «Козельщина».

За підсумками жеребкування 26 лютого 2023 року в 1/4 кубку зустрінуться  команди:

11.00 «Дашківка» - «Свобода»

11.50 «Урожай» - «Оріль»

12.40 «КЛФ» - «Спарта»

13.30 «Іванівка» - «Козельщина»