21.02.2023 11:39

Краєзнавчий зліт

63f491c4379db__1.jpg

Вже сьомий рік поспіль Кобеляцька станція юних туристів проводить зльоти юних краєзнавців та активістів музеїв закладів освіти Кобеляцької громади. Минулого тижня знову зібралися любителі рідного краю на черговий зліт, програма якого передбачала роботу творчих майстерень за різними напрямами, під час якої краєзнавці звітували про результати пошукової роботи у 2022 році, про власні здобутки з вивчення природи, історичного та культурного минулого Кобеляцького краю. Всього змагалися 11 команд із шести закладів освіти.

Так, після цікавих і змістовних виступів юних краєзнавців суддівська колегія визначила переможців зльоту. У творчій майстерні «Музейна справа» найкраще виступила Коваленко Лінарія із Василівської гімназії (науковий керівник Вазерцева О.М.).

У творчій майстерні «Природниче краєзнавство» перемогу вибороли: вихованець гуртка «Велосипедний туризм» Кравченко Артем та пошуковий загін «Ангели Чарлі» КСЮТур (керівник Шабалтій О.М.). У напрямі «Історія та культура рідного краю» найбільшу кількість суддівських балів отримав пошуковий загін «Отчий край» Василівської гімназії (керівник Гладкохата Т.Г.). Громадський діяч Леонід Митько виступив зі словами вдячності за сумлінну та результативну краєзнавчу роботу школярів.

Учасників зльоту вітав та нагороджував начальник відділу освіти міської ради Дмитро Жуган. А громадський діяч Леонід Митько виступив зі словами вдячності за  сумлінну та результативну краєзнавчу роботу школярів.

63f491b97194a.jpg 63f491b972493.jpg 63f491b9adee2.jpg