17.02.2023 14:58

Дівчата з Кобеляк увійшли до змагань І ліги Чемпіонату України з футзалу

63ef7c7d08588__Слайд1.JPG

15-16 лютого в м. Гребінка проходили змагання відбіркового етапу Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2010 років народження та молодших.

Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Р. Сабіров) теж взяла участь.

У першій грі суперницями наших дівчат стали спортсменки зі збірної Полтавської області ДЮСШ ім. Бутовського. Матч закінчився поразкою кобеляцьких футзалісток – рахунок 1:2. Друга гра звершилася блискучою перемогою наших дівчат над командою з міста Лубни – 6:0. Третю гру програли конкуренткам з ЖФК «Синельникове». З рахунком 1:4 на користь команди ДЮСШ Гребінки закінчили четверту гру.

За додатковими показниками, за різницею пропущених м’ячів, наші спортсменки посіли третє місце у своїй групі. Перше зайняла ЗПО ДЮСШ ім. Бутовського. На другому місці опинилася ДЮСШ Гребінка.

Отже, команда «Лідер» потрапила до змагань І ліги, які відбудуться у квітні. Успіхів дівчатам!