17.02.2023 14:36

Увага оголошення!

63ef75055275f__86975bdf3d55cac67ac732dca7a70f0a.jpg

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» Кобеляцька міській рада оголошує добір на зайняття посади – головного спеціаліста - юрисконсульта юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради.

Вимоги до кандидатів:

- вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності;

- володіння комп’ютерною технікою та базовими програмами на рівні впевненого користувача.

При собі мати оригінали документів:

- що посвідчують особу;

- ідентифікаційний код;

- документ про освіту.

Звертатись за адресою: м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27, каб. 15 або за номером телефону +380664630789 – Аліна Олегівна, начальниця юридичного відділу.