17.02.2023 13:24

У Кобеляках відбулися змагання з настільного тенісу та стрільби

63ef642613320__20230216_165627.jpg

16 лютого у спортивному залі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів гімназій у залік міської Гімназіади школярів.

У заході взяли участь 4 команди з Бродщини, Вільховатки, Василівки та Кобеляцької гімназії №3.

Після цікавої та зосередженої гри настав час дізнатися результати. Перше місце вибороли тенісисти з Василівської гімназії (директор О. Вазерцева, вчитель В. Вазерцев). На другому – опинилася команда з Вільховатки (директор Т. Коваленко, вчитель Є. Яценко). Третє місце посіли школярі Бродщинської гімназії(директор О. Яріз, вчитель С. Митько)

Також цього дня були проведені змагання з кулькової стрільби серед учнів ліцеїв.

Учасниками такого суперництва стали школярі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (директор Я. Постольник, вчитель О. Данко), Озерського ліцею (директор А. Сопронюк, вчитель В. Соболь), Шенгурівського ліцею (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко).

Як результат, перше місце зайняла команда з Кобеляк, друге – з Озер, на третьому опинился стрільці з Шенгурів.

Дякуємо тренерам за якісну підготовку учнів до спортивних змагань! Бажаємо учням наснаги подальших звершень!