15.02.2023 10:11

Кобеляцькі спортсмени взяли участь у фінальних змаганнях з баскетболу

63ec943978b66__1498289800_sportivnyy-klub-sportivnye-sekcii-v-hnure-sekciya-basketbol.jpg

9 лютого в місті Лубни відбулися фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед юнацьких команд V обласної Гімназіади Полтавщини.

Учасниками спортивної боротьби стали учні ОЗ «Кобеляцький ліцей №2», які були переможцями зональних змагань: Олександр Назарьов, Владислав Галькович, Радіон Кравченко, Микола Голтвянський. Їхнім вчителем є Сергій Євсеєнков.

Загалом у змаганнях взяли участь 7 команд, які були розділені на 2 підгрупи.

У першій грі наші баскетболісти боролися з командою з м. Горішні Плавні, у якій здобули перемогу з рахунком 13:11. Друга гра проти гадяцьких хлопців завершилася результатом 11:10 на користь кобелячан. У третій грі наші спортсмени змагалися з суперниками з Пирятина, проте зазнали поразки – рахунок 10:14. За третє місце боролися з юнаками з міста Миргород. Тут наші хлопці здобули перемогу – 14:8.

За значні успіхи у змаганнях команда була нагороджена кубком та грамотами.

Також 10 лютого в Нових Санжарах відбулися зональні змагання з волейболу серед дівочих команд за залік до V Гімназіади школярів. Участь взяли учениці ОЗ «Кобеляцький ліцей №2», вчителем яких є Олег Золотухін. Між собою боролися 5 команд, проте кобеляцькі дівчата поступилися суперникам та зайняли 5 місце.

Наші спортсмени не зупиняються на досягнутому та продовжують брати участь у змаганнях. Подальших перемог хлопцям та дівчатам!

63ec940e245a0.jpg 63ec940ea8e43.jpg