Полтавська область, Полтавський район

13.02.2023 16:31

У Кобеляках відбулися півфінальні змагання з волейболу

63ea4a2ca6794__Слайд3.JPG

11 лютого у Кобеляках у спортивному залі ДПТПЗ «Професійний аграрний ліцей» відбулися півфінальні змагання чемпіонату ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд.

За підсумками зональних змагань за участь у фінальній частині боролися команди з Кобеляцької, Омельницької, Козельщинської та Білицької громад.

У першій грі волейболісти з Біликів поступилися представникам Омельницької громади – рахунок 1:2 (25:19; 18:25; 12:15). Проте у наступних двох святкували перемогу над кобелячанами – 2:0 (25:12; 25:15) – та козельщанами – 2:1 (23:25; 25:18; 15:13).

Напруженими видалися ігри за участі волейболістів із Козельщинської громади. Перші два змагання завершилися їх впевненою перемогою над командами з Кобеляцької та Омельницької громад. З результатом 2:0 здолали обох опонентів.

Забезпечивши собі місце у фіналі, за лідерство у групі змагалися Білики та Козельщина. Команда білицьких спортсменів обійшла суперників з рахунком 2:1 (25:23; 18:25; 13:15).

Омельничани, вигравши в Біликів та Кобеляк, поступилися Козельщині – 0:2 (15:25; 19:25). Та лише за додатковими показниками не пройшли до фінальної частини.

Місцеві школярі, котрі представляли Кобеляцьку громаду, на жаль, поступилися більш досвідченим конкурентам та фінішували останніми.