13.02.2023 16:26

Благодійники передали гуманітарну допомогу для дітей

63ea48c12b554__IMG_5827.JPG

Сьогодні, 13 лютого, до Кобеляцької міської ради завітала Тетяна Микитан – представник благодійного фонду ВО «Всеукраїнські рубежі» та передала гуманітарну допомогу для дітей. Це підгузки різних розмірів та дитяче харчування.

Нагадаємо, що фонд неодноразово підтримував нашу громаду та продовжує допомагати досі. Тому виконуючий обов’язки міського голови Василь Фещенко вручив представникам організації подяки та висловив щирі слова вдячності за надану допомогу.

Незабаром на сайті Кобеляцької міської ради та соціальних мережах буде розміщена інформація щодо видачі гуманітарної допомоги. Тож уважно стежте за повідомленнями!

Дякуємо ВО «Всеукраїнські рубежі» та Польському Центру міжнародної допомоги РСРМ в особі Михала Кульчицького за підтримку у такий важкий для нас час. Разом до Перемоги!