13.02.2023 16:06

Відбулися змагання з міні-футболу за перебування в 1/8 кубку

63ea4425aa4fa__МініЧемпіонат.JPG

11 лютого у Кобеляках відбулися ігри попереднього етапу відкритого кубку Кобеляцької міської ради з міні-футболу.

Змагання проходили на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям у парку імені Богдана Хмельницького. Між собою боролися такі команди: «Граніт» Кобеляки – «КЛФ» Кобеляки та «Колос» Павлівка – «Лідер-2» Кобеляки.

У першому матчі ігрового дня перемогу над суперниками із команди «Граніт» здобула команда «КЛФ» – рахунок 2:1. У другій грі з результатом 8:3 павлівський «Колос» впевнено обійшов кобеляцький «Лідер-2».

За підсумками проведених змагань до 1/8 кубку потрапляють команди «КЛФ» та «Колос». Жеребкування відбудеться 14 лютого о 10 годині в адміністративному приміщенні стадіону «Колос».

Успіхів футболістам!