13.02.2023 16:01

Виїзний прийом громадян Підгорянського старостату

63ea42fb937b9__63c94958e37c7__5.jpeg

У Кобеляцькій громаді працівники міської ради продовжують здійснювати виїзні прийоми, аби кожен охочий міг розповісти про проблеми, які їх турбують.

У п’ятницю, 10 лютого, заступник міського голови Михайло Брейко відвідав село Підгора задля проведення виїзного прийому. Разом з ним до старостату завітали начальник відділу земельних відносин та екології Віталій Миркало та завідувач сектору по взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції Євгеній Горобець.

Найактуальніші питання від місцевих жителів стосувалися пасовищ, ведення особистого селянського господарства, випасання худоби тощо.

Виїзні прийоми громадян здійснюватимуться й надалі з метою забезпечення можливості звертатися кожному, хто потребує допомоги в захисті свої правах. Тож стежте за графіком прийомів та не соромтеся ділитися з місцевою владою проблемами!