Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

13.02.2023 13:34

У Канавах відбувся турнір з міні-футболу, присвячений вшануванню пам’яті воїну-афганцю

12 лютого 2023 року в с.Канави відбувся традиційний турнір з міні-футболу, присвячений вшанування пам’яті воїна-афганця Валерія Білаша, у якому взяли участь команди з сіл Канави, Іванівки, Бродщина Кобеляцької міської громади та села Лівенське сусідньої Нехворощанської сільської громади.

За підсумками турніру переможцем стала команда з Іванівки. Друге місце посіли футболісти з Бродщини, третє –з Канав, і на останньому місці опинилися спортсмени з Лівенського.

Окрім того, були визначені кращі гравці турніру, а саме: звання «кращий воротар» отримав Олександр Котенко з Канав, «кращим гравцем» став Дмитро Ліфар з Іванівки, «кращим бомбардиром» став Едуард Царевський з Бродщини, яикй забив у ворота суперника 10 м’ячів.

Команда-переможець турніру була нагороджена кубком, гравці команд-призерів отримали медалі, кращих гравців нагородили статуетками від відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради.

Проведення турніру стало можливим завдяки спортінструктору Миколі Наумову, голові ГО «Лідер» села Канави Олені Білокінь, відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради, учасникам змагань.

У рамках турніру цього дня в с. Канави також відбулися заходи по вшануванню воїнів - інтернаціоналістів, які проживають в с. Канави та покладено квіти до пам'ятника загиблого воїна - афганця Валерія Білаша.