12.02.2023 11:46

Історії людей

63e8b5af7dc13__IMG_5514.jpg

Наші постійні читачі знають, що на території Кобеляцької громади, третій місяць поспіль діє міжнародний проєкт «Cash for work Ukraine». Завдяки якому сорок шість внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади мають можливість працювати на громадських роботах та отримувати заробітну плату.

Щоб більше дізнатися за проєкт та познайомитися з людьми до Кобеляцької громади завітав телеканал «Ми Україна», який входить до телемарафону «Єдині новини».

Журналісти мали можливість поспілкувалися з заступницею міського голови Оленою Стадніковою, директором КП «Екопарк» Кобеляцької міської ради Сергієм Фроловим та самими учасниками проєкту – внутрішньо переміщеними особами, яких війна змусила покинути свої домівки, роботу, бізнес та шукати прихистку на території кобеляччини.

Тож найближчим часом відеоматеріал про історії людей з Херсона, Донецька, Луганська, Харківщини та інших регіонів, які знайшли прихисток у нашій громаді буде висвітлено на всю Україну.

63e8b5a2235b5.jpg 63e8b5a23d7fe.jpg 63e8b5a3696df.jpg 63e8b5a3c2f20.jpg