09.02.2023 15:30

Насильство в родині: куди звертатися?

63e4f59befa87__stop_nas.jpg

Насильство в родині залишається великою проблемою сьогодення. Досі сотні жінок мовчать про гвалтування, тисячі потерпають від побиття чоловіками, мільйони дітей страждають від жорстоких дій їхніх батьків. Звичайно, не обходиться без психологічного та економічного тиску одне до одного. Люди переживають подібне щоденно. Про такі речі не можна мовчати. Адже від цього залежить наше життя.

До яких організацій та установ необхідно звертатися у випадку домашнього насильства?

• До територіального органу поліції або за телефоном 102
  • До місцевої медичної установи або за телефоном 103
  • До відділу соціального захисту населення міської ради
  • До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  • До служби у справах дітей Виконавчого комітету міської ради – вул. Касьяна,29
  • До міського суду – вул. Шевченка 15/25
  • До Кобеляцького бюро безоплатної правової допомоги – тел. +380800213103
  • До адміністрації закладу освіти тощо.

Також ви можете зателефонувати на національну гарячу лінію по попередженню домашнього насилля, торгівлі людми та гендерної дискримінації – 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

Не соромтеся звертатися до знайомих та незнайомих людей. Адже вам, скоріше за все, не відмовлять у допомозі.

Пам’ятатйе, спричинення будь-яких дій проти життя, здоров’я, волі, честі та гідності особи є злочинами. За ці та інші правопорушення передбачена кримінальна відповідальність. Саме тому, якщо ви стали жертвою такого злодіяння, обов'язково йдіть по допомогу! Життя – найважливіше, що в нас є. Не дозволяйте собі бути скривдженими!