09.02.2023 14:58

Кобеляцька громада отримала Starlink

63e4edda0d173__Znimok-ekrana-2022-04-08-o-22.46.44.png

Нещодавно Кобеляцька громада отримала станцію супутникового зв’язку Starlink від польських партнерів і благодійної організації «+380».

Спеціалісти міської ради разом із працівниками ККП «Водоканала Плюс» встановили його у Пункті Незламності, що діє при комунальному підприємстві.

Використовуватися Старлінк буде у критичних ситуаціях для налагодження зв’язку під час довготривалих вимкнень електроенергії (блекаут).

Нагадаємо, що на території громади діють два Пункти Незламності, які знаходяться за адресами:

- м. Кобеляки, вул. Покрівська, 43а, ККП «Водоканал Плюс»;

- с. Світлогірське, вул. Молодіжна, 40 - Світлогірський ліцей імені Антона Петровича Біленка.

Та три пункти обігріву:

- Василівська гімназія, с. Василівка, вул. Центральна, 6;

- Озерський заклад дошкільної освіти «Ромашка», с. Озера, вул. Кременчуцька, 23;

- Шенгурівський заклад дошкільної освіти «Берізка», с. Шенгури, вул. Центральна, 21.