Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

07.02.2023 11:14

Кобеляцькі баскетболісти здобули перемогу в обласних змаганнях

Кобеляччина славиться своїми спортсменами. Тут хлопці та дівчата мають успіх у футболі, волейболі, баскетболі, футзалі, армспорті тощо. Дорослі та молодь продовжують брати участь у змаганнях різних рівнів та виборювати перемоги для своєї громади.

4 лютого у Полтаві відбулися зональні змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків V Гімназіади школярів. У спортивній боротьбі взяли участь учні ОЗ «Кобеляцький ліцей №2»: Олександр Назарьов, Владислав Галькович, Максим Мирний, Радіон Кравченко. Їхнім вчителем є Сергій Євсеєнков. Загалом змагалося 9 команд з Полтавської області, які були поділені на 3 групи.

У першій грі наші юнаки зустрілися з командою з смт. Скороходове, у якій здобули перемогу з рахунком 12:6. У другій змагалися з хлопцями з м. Решетилівка, де також перемогли – 11:4. У півфіналі грали зі спортсменами з смт. Котельва. Попри складну та напружену боротьбу зуміли отримати чудовий результат – 13:11 на користь наших земляків. За перше місце змагалися з баскетболістами з Полтави. І тут кобеляцькі спортсмени здобули перемогу з рахунком 8:7.

Фінал V Гімназіади відбудеться 09-10 лютого 2023р. в м. Лубни.

Цього ж дня проводилися баскетбольні змагання 3х3 серед дівчат V Гімназіади школярів. Наші землячки зайняли останнє місце.

Також 4 лютого в м. Київ відбувся ІІ тур другого етапу Чемпіонату України Вищої ліги з футзалу серед жіночих команд. Дівчата Кобеляцької ДЮСШ виїздили на матчеву зустріч з місцевою командою «Будстар». Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь наших футзалісток. Другий тайм завершився поразкою нашої команди – 5:3. У третьому турі «Лідер» проведе зустріч у м. Володимир проти команди «Ладомир».

Пишаємося нашими спортсменами! Терпіння, успіхів та подальших перемог!