07.02.2023 09:50

Кобеляцькі волейболісти увійшли до наступного раунду обласних змагань

63e2030c0589b__IMG_20230204_103354.jpg

4 лютого розпочався чемпіонат територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» у Полтавській області з волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 22 команди.

Волейболісти були розподілені за територіальним принципом. До зональних змагань, що проходили в Кобеляках, за вихід до вищого ешелону (перші дві команди з групи) боролися спортсмени з Козельщинської, Новосанжарської, Омельницької, Мачухівської, Білицької та Кобеляцької громад. За результатами жеребкування до першої групи потрапили волейбольні команди з Козельщинської, Новосанжарської та Кобеляцької громад. Відповідно в другій групі опинилися колективи з Білицької, Омельницької та Мачухівської громад.

Кобеляцькі спортсмени гідно проявили себе на цьому етапі. Незважаючи на те, що в першій грі вони поступилися козельщанам, у другій проявили справжній бійцівський характер та бажання перемогти.

Попри напружену боротьбу з новосанжарською командою, наші хлопці зуміли здолати суперників. Кінцевим став рахунок 2:1 на користь кобеляцьких волейболістів.

Отже, за результатами ігор першої групи до наступного раунду змагань потрапляють волейбольні колективи з Кобеляцької та Козельщинської громади.

У другій групі місця розподілились наступним чином: І місце – Білицька громада, ІІ місце – Омельницька громада, ІІІ місце – Мачухівська громада.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!

63e20304943de.jpg 63e20304a956d.jpg 63e20304d83d7.jpg