06.02.2023 12:56 187
Сплата штрафів за порушення правил дорожнього руху надходитиме до місцевих бюджетів
З 1 лютого оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, які залежатимуть від місця правопорушення. Це означає, що кошти тепер надходитимуть у місцеві бюджети, а не на один рахунок, як раніше, повідомляє Національна поліція України.
Згідно із нормами бюджетного законодавства, 10% надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, що зараховуються за місцем фіксації правопорушення за допомогою відповідних технічних засобів - приладів контролю повинні зараховуватись до загального фонду бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад (пункт 37-2 частини першої статті 64 БКУ).
Але наразі до місцевих бюджетів надходить менше 0,5% таких доходів...
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
Усі новини