03.02.2023 16:28

«Новорічні турніри – 2023» з футзалу

63dd1a5a82134__20230203_094219.jpg

З 30 січня по 02 лютого в м. Полтава відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з футзалу «Новорічні турніри – 2023» серед дітей 2015 років народження у якому взяла участь команда ДЮСШ м. Кобеляки (тренер С. Калитка).

Всього змагалося 12 команд, які були розділені на 3 групи по 4 команди. Разом з нашими футзалістами були грали команди: «Золотий Орел-2» м. Полтава та «Шахтар» м. Донецьк.

Результати ігор: «Лідер» м. Кобеляки – «Золотий Орел-2» м. Полтава 4:0. Гра проходила за явної переваги наших футзалістів. Голи забивали: Нікіта Калитка (2), Назар Петренко (1) та Ілля Сплавський (1).

Наступна гра була проти команди «Молодь» м. Полтава, в якій наші хлопці зазнали поразки з рахунком 1:2, м’яч забив Кіріл Бичко.

Останню гру наші футзалісти зіграли проти команди «Шахтар» м. Донецьк та перемогли з рахунком 3:2. М’ячі забили: Ілля Сплавський (2) та Нікіта Калитка (1). Ця гра запам’ятається дітям на все життя, так як вони грали проти гранда українського та європейського футболу та перемогли їх.

До останнього наша команда претендувала на те, щоб боротися за 1-4 місце, але по різниці м’ячів (згідно регламента турніру) ми зайняли 2 місце в групі, та грали за 5-8 місця.

У півфіналі наша футболісти грали проти команди «Золотий Орел -1» м. Полтава та поступилися з рахунком 2:3, і знову, як і в зустрічі проти команди «Молодь» пропустили м’яч за декілька секунд до завершення зустрічі. Два гола забив Ілля Сплавський.

У матчі за 7 місце грали проти «ДЮСШ» смт. Гребінка та переконливо перемогли 9:0, 7 голів забив Ілля Сплавський, 1 гол забив Кіріл Бичко, та 1 - Нікіта Калитка.

Команда «Лідер» 2015 років народження Кобеляцької ДЮСШ зайняла 7 місце в турнірній таблиці.

За словами тренера для наших хлопчаків це перший турнір, який видався доволі вдалим.