03.02.2023 16:02

Результати шкільної гімназіади

63dd142434d3c__20230202_125628.jpg

02 лютого в спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед дівчат ліцеїв громади в залік міської Гімназіади школярів.

Участь прийняло 2 команди ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» та ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О. Гончара». У результаті гри перемогу з рахунком 2:1 одержала команда ОЗ «Кобеляцького ліцею №2 ім. О. Гончара» (вчитель О. Золотухін, т.в.о. Л. Пелюхня). Друге місце посіли дівчата ОЗ «Кобеляцького ліцею № 1» (вчитель Б. Андронов, директор Я. Постольник).

Цього ж дня в спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед юнаків ліцеїв в залік міської Гімназіади школярів. У цих змагання взяло участь 4 команди: ОЗ «Кобеляцький ліцей № 1», ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О. Гончара», Іванівський та Озерський ліцеї.

Змагання проводилися за коловою системою. Перше місце посіла команда ОЗ «Кобеляцького ліцею №2 ім. О. Гончара». На другому місці, у результаті запеклої боротьби, з майже рівним рахунком опинились гравці Іванівського ліцею (вчитель Д. Гресь, директор В. Кішінський). Почесне третє місце виборов ОЗ «Кобеляцький ліцей №1».

Кращим нападником було визнано Тимура Варича (Іванівський ліцей), кращим захисником Данила Михальчука (ОЗ «Кобеляцький ліцей №1») та кращим гравцем Владислава Гальковича (ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О. Гончара»).

Зональні змагання Гімназіади Полтавщини з волейболу серед дівчат відбудуться 10 лютого, серед юнаків 17 лютого, проходитимуть вони в смт. Нові Санжари.