30.01.2023 14:48

Робота профільних комісій

63d7bc8a702d1__1615818384_1ac5b07453a416399530_large.jpg

30 січня під головуванням Таміли Шевченко відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін і мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

У ході роботи депутати підтримали внесення змін до Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 – 2025 роки. Метою даної Програми є забезпечення виплати компенсації за догляд, що призначається фізичним особам – жителям громади, які надають соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки. Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету. Загальний обсяг фінансування ресурсів становить 1 152 317,3 грн на три роки. У 2023 році на реалізацію даної Програми з місцевого бюджету планується виділити 702,3 грн.

Далі депутати підтримали внесення змін до структури Центру надання соціальних послуг. Даним проєктом рішення передбачено ввести одну штатну одиницю перукаря, який надаватиме перукарські послуги в с. Придніпрянське.

Також депутати розглянули затвердження Статуту комунального підприємства «Екопарк» та ряд майнових питань.

Загалом члени профільних комісій розглянули десять питань, які належать до їх компетенції та рекомендували внести до порядку денного чергової сесії міської ради.

63d7bc870bcf2.jpg 63d7bc870d56e.jpg