24.01.2023 15:51

Учениця Іванівського ліцею перемогла в обласному конкурсі

63cfe2b5d0f93__photo_2023-01-24_15-27-25.jpg

Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування шостий рік поспіль проводить конкурс «Самоврядування очима дітей», у якому беруть участь молодь та діти з усієї Полтавщини. Не виключенням є і учасники з Кобеляцької громади.

Катерина Черниш, учениця Іванівського ліцею, стала переможницею серед молоді у віковій категорії 14-17 років. Дівчинка зайняла ІІІ місце в конкурсі малюнків, провідною темою якого стало гасло «Повертайся живим».

Цьогоріч на конкурс надійшло 385 робіт від учнів та вихованців навчальних закладав, центрів позашкільної освіти тощо. Діти змагалися у трьох вікових категоріях. Переможців нагородили дипломами та пам’ятними подарунками.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради, на своїй фейсбук-сторінці написав: «Дякую дітям, які висловили власні емоції у роботах. Вдячний батькам та педагогам, які підтримують наше молоде покоління і допомагають розвивати творчі таланти. Разом віримо в Перемогу!».

Вітаємо Катерину та бажаємо творчих злетів!

63cfe2aa7a9a1.jpg 63cfe2aa8e2a9.jpg 63cfe2aaa8bdf.jpg