23.01.2023 14:07

До уваги с/г виробників

63ce78ef7b275__Слайд1.jpg

У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу" буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини" українською та англійською мовами для просування продукції мікро-, малих та середніх підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах.
Реалізація грантового проекту стала можлива за рахунок імплементації Програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Закликаємо представників бізнесу Кобеляцької громади, що працюють у сільському господарстві, харчовій, легкій промисловості, а також виробників крафтової продукції заповнити Google форму до 30.01.2023 р.