22.01.2023 11:06

Підтримка ВПО у громаді

63ccfd09f0f6d__IMG_5672.JPG

У середу, 18 січня, за сприяння Кобеляцької міської ради та БФ «Право на захист» було здійснено реалізацію багатоцільової програми допомоги від УВКБ ООН для внутрішньо переміщених осіб. Дана Програма реалізується багатьох областях України у тому числі й на Полтавщині.

Спеціалісти фонду допомагали в оформленні одноразової грошової допомоги людям, що виїхали з регіонів, постраждалих від воєнних дій та не отримували грошової допомоги від інших міжнародних фондів. Її розмір становить 2220 гривень щомісячно на одну особу протягом 6-ти місяців.

Цього дня було надано опрацьовано документи близько 100 внутрішньо переміщених осіб.

Між керівництвом міської ради та представниками фонду є домовленість про продовження реалізації даного проєкту. Наступного тижня спеціалісти фонду знову відвідають м.Кобеляки й будуть продовжувати оформляти анкети на виплати. Про дату та час повідомимо додатково.