22.01.2023 10:31

Шановні жителі Кобеляцької громади!

63ccf4c535426__600a7a1c2b6d9844497948.jpg

22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії - День Соборності України. Саме сьогодні зливаються воєдино відірвані століттями одна від одної події, коли у далекому 1919 року було проголошено Акт про Злуку між УНР та ЗУНР. Як тоді, так і зараз українці розуміли і розуміють, що суверенність, цілісність, незалежність - наш фундамент.

Сьогодні пишуться нові сторінки історії України. І наші нащадки так само вивчатимуть їх. Українці знову складають черговий іспит на єдність, державність, зрілість та гідність. Це ті основи, які роблять нас монолітними. І ця монолітність має бути непохитною. Ми не маємо права її втратити.

Україна – сильна, вільна та могутня держава. Сьогодні ми відстоюємо своє право на самобутність, незалежність.

Зі святом, з Днем Соборності України.

В.п.Кобеляцького міського голови- секретар ради                        Василь Фещенко