21.01.2023 13:09

Стратегія розвитку громади – перші кроки

63cbc83cd8096__4.jpg

20 січня 2023 року у залі засідань Кобеляцької міської ради за участі незалежного експерта зі стратегічного планування Ірини Коври відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року.

Експерт зі стратегічного планування Ірина Ковра ознайомила присутніх з основними аспектами розробки Стратегії розвитку громади, з послідовністю етапів процесу та її затвердження. Наголосила на необхідності організації процесу збору статистичних даних для здійснення соціально-економічного аналізу та проведення опитування серед підприємців, молоді, ВПО, місцевих мешканців громади.

Заступник міського голови Сергій Омельченко виступаючи перед присутніми зазначив, що Стратегія розвитку Кобеляцької міської територіальної громади є важливим документом, який визначатиме пріоритетні напрямки розвитку громади, дозволить підкреслити унікальність громади та допоможе залучити додаткові зовнішні фінансові ресурси.

«Робота над Стратегією відбуватиметься на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності. Всі пропозиції та коментарі, які надійдуть будуть детально вивчені та враховані при написанні стратегічного документу громади. Тому запрошую ініціативних громадян взяти участь у формуванні Стратегії розвитку», - наголосив Сергій Омельченко.

63cbc834788c7.jpg 63cbc8347d6aa.jpg 63cbc83519143.jpg 63cbc8352e89d.jpg 63cbc83570487.jpg