20.01.2023 16:13

Виконком інформує

63cbbaf7ea180__Виконком.JPG

Нещодавно відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. Участь у роботі взяли 12 з 14 членів виконкому.

На засіданні були розглянуті питання надання дозволу на реєстрацію права власності; безоплатну передачу квартири у спільну власність громадян.

Також було затверджено план заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству на 2023-2025 роки.

Окрім того, було внесено зміни до складу адміністративної комісії та комісії з обстеження зелених насаджень.

Насамкінець члени виконавчого комітету затвердили акти обстежень зелених насаджень та надали дозвіл на кронування аварійних дерев, які знаходяться на території населених пунктів ККП «Водоканал Плюс». Спиляна деревина буде використана для опалення об’єктів соціальної сфери.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

63cbbae4cfdd6.jpg