13.01.2023 17:55

Виїзний прийом громадян у Придніпрянському старостаті

63c2d034112ce__photo_2023-01-14_17-47-37.jpg

12 січня заступниця Кобеляцького міського голови Олена Стаднікова відвідала села нашої громади – Придніпрянське та Орлик. Там разом з іншими керівниками відділів апарату виконавчого комітету міської ради: юридичного відділу – Аліною Деркач і начальником відділу земельних відносин та екології Віталієм Миркало провела виїзний прийом громадян.

Найбільш актуальними для місцевих жителів були питання, які стосувалися реалізації права в одержанні земельних ділянок, вчинення нотаріальних дій виплати соціальних допомог для місцевих жителів та для внутрішньо переміщених осіб та ін.

У ході візиту були оглянуті Придніпрянський ліцей і дитячий садок та обговорено шляхи вирішення проблем з опаленням та оснащенням закладів, тощо.

Представники міської ради також відвідали Орлицький ліцей, поспілкувалися з директоркою Людмилою Камишною та проговорили можливість надання матеріально-технічної підтримки навчальному закладу.

Керівництво міської ради й надалі планує здійснювати виїзні прийоми громадян на території громади та робити все можливе для вирішення проблем жителів та підтримки об’єктів інфраструктури.

63c2cff6e497c.jpg 63c2cff7015c5.jpg 63c2cff89b8c6.jpg 63c2cff8a95de.jpg