12.01.2023 14:48

63c001d6102c6__IMG_5220.JPG

Сьогодні, 12 січня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, яке пройшло під головуванням заступника міського голови Михайла Брейка та за участі керуючої справами (секретаря) виконкому Олени Постольник.

Спершу начальник фінансового відділу Андрій Дацко ознайомив присутніх зі змінами до показників бюджету громади на 2023 рік, якими передбачено освітню субвенцію у сумі  1 743 562 грн на оплату праці з нарахуваннями для педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Відповідно до порядку денного члени виконкому також розглянули питання щодо надання статуту дитини, позбавленої батьківського піклування; встановлення сміттєвих баків по вулиці Шевченка поряд з магазином «Економ»; затвердження актів обстеження земельних насаджень, які дають право на спилювання сухих та аварійних дерев у межах населених пунктів та інші.

Всього членами виконкому було розглянуто близько десяти питань, по яких прийнято відповідні рішення.

63c001d06d340.jpg 63c001d09de42.jpg